Nokia 9 PureView Uniek Smart Cover Blossom White


Witte bloemen staan voor puurheid, frisheid, helderheid en eenvoud. Geen wonder dus dat ze al heel lang populair zijn en ook prachtig staan op een telefoonhoesje. Niet iedereen houdt immers van kleurrijke designs. Toch graag bloemetjes op je Smart Cover maar zonder bonte kleuren? Dan is dit hoesje voor de Nokia 9 PureView perfect voor jou. Dit populaire smartphonehoesje heeft ÊÊn vakje voor een pasje of briefgeld en is aan alle zijden bedrukt. Met de standcase zet je je telefoon gemakkelijk neer, zodat je je handen vrij hebt als je bijvoorbeeld een video wilt kijken. De binnenkant van de standcase is van grijs PU-leer. Dat is fijn, omdat je daardoor niet snel vlekken ziet op je hoesje.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | N9P78Q |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091764217 |
Vergelijkbare producten
Nokia 9 PureView Book Cover Kompas
Nokia 9 PureView Magnet Case Boho Dreamcatcher
Nokia 9 PureView Hoesje met Magneet Zigzag Multi Color
Hoesje maken Nokia 9 PureView Britse Korthaar

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































