Nokia C21 Plus Siliconen Case Koffiebonen


Als je de lekkerste koffie wilt dan kun je beste koffiebonen kopen. Koffie is namelijk het verst wanneer je de bonen zelf maalt. En wie houdt nou niet van de geur van vers gemaalde koffie? Daarom hebben wij de mooiste Koffiebonen op een smartphone hoesje gezet. Ben je barista, dan is dit het perfecte hoesje voor jouw werktelefoon. De koffiebonen staan op een tpu case. Dit is een zeer flexibel hoesje, dat altijd en overal in je broekzak past. Alleen de bovenkant van dit hoesje wordt door ons bedrukt, op zeer duurzame manier. Mensen die houden van een stevige espresso, kiezen voor dit degelijke design hoesje met bonen. Er staan geen bonen op de zijkanten van een Nokia C21 Plus Siliconen Case. Wel kun je zelf een eigen tekst toevoegen aan het design. Hoe mooi is dat?
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Bruin |
| Artikelnummer: | C21PTCT |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632738226 |
Vergelijkbare producten
Nokia C21 Plus Telefoonhoesje met Naam Panda Color
Nokia C21 Plus Silicone-hoesje Pistol DTMP
Hoesje maken Nokia C21 Plus Letter Painting
Nokia C21 Plus TPU Hoesje Pauw

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































