Nokia C21 Plus TPU Case Bosje Bloemen


Dit Bosje Bloemen doet een mens en zijn smartphone goed. De oranje, paarse en roze bloemen op deze Nokia C21 Plus TPU Case geven jouw smartphone een zeer sierlijke uitstraling. Je wordt er ook meteen vrolijker van als je aan het appen, mailen of aan het bellen bent. Valt dan je telefoon op de grond, dan zal er dankzij de tpu case met oranje, paarse en roze bloemen geen schade ontstaan. Helemaal niet als je er een screenprotector bij hebt gekocht. Onze tpu cases met oranje, paarse en roze bloemen zien er zeer prettig uit en zijn heel praktisch, getuige onder meer de opstaande randen en het flexibele materiaal. Alleen de achterkant van de tpu case wordt bedrukt met oranje, paarse en roze bloemen. Op deze tpu case is het ook mogelijk je eigen ontwerp te zetten. In no time ontwerp je zelf een tpu case met daarop fotoâs van jouw favoriete bloemen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Roze , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | C21PTCT |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632708298 |
Vergelijkbare producten
Nokia C21 Plus TPU bumper Zigzag Multi Color
Nokia C21 Plus Telefoonhoesje met Naam Giraffe
Nokia C21 Plus TPU Siliconen Hoesje Marmer Bruin
Nokia C21 Plus TPU bumper Batik Rood

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





























