Nokia G20 | G10 Siliconen hoesje met naam Already Taken Black


Met deze Nokia G20 | G10 Siliconen hoesje met naam met Already Taken Black tekst maak je duidelijk dat jouw smartphone een kostbaar bezit is, waar je zeer lang over wilt beschikken. Je telefoon neem je waarschijnlijk vaak ter hand, dus dan zal de boodschap als je over dit hoesje beschikt zeker weten overkomen. De TPU case wordt alleen aan de bovenkant bedrukt en is zeer flexibel. De randen van het hoesje blijven transparant. Wil je een eigen tekst op je hoesje zetten? Dit kan ook, met onze Phone Case Designer. Deze unieke ontwerpmodule is ook geschikt om het design uit te breiden met fotoâs, effecten en patronen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart |
| Artikelnummer: | NG10G20A |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632129079 |
Vergelijkbare producten
Nokia G20 | G10 TPU Hoesje Zwart Roze Vormen
Nokia G20 | G10 TPU Hoesje Leeuw
Nokia G20 | G10 TPU Hoesje Zebra
Nokia G20 | G10 TPU Hoesje Leopard

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























