Nokia X30 Bookcase Marmer Zwart - Origineel Cadeau Vader


Nokia X30Â Bookcase Marmer Zwart
Niet alleen heeft deze bookcase een artistiek design van zwart marmer, het is ook een telefoonhoesje met ruimte voor pasjes. Deze bookcase heeft een strak design en is functioneel. Het voordeel aan een telefoonhoesje met ruimte voor pasjes is dat je al jouw belangrijkste bezittingen op ÊÊn plek bewaart en dus minder snel kunt kwijt raken. Marmer is een materiaal wat al sinds de Grieken en Romeinen wordt gewaardeerd, het straalt namelijk luxe uit. Bovendien ziet het Nokia X30 hoesje er altijd net wat anders uit door de geaderde belijning die erdoorheen loopt. Hierdoor is jouw Bookcase met pasjes niet alleen mooi, maar ook uniek. Andere Nokia X30 Bookcase met een zwart marmer design zullen er niet precies hetzelfde uitzien, aangezien de grijze belijning op verschillende manieren kan lopen. Als je hem nog verder wilt personaliseren, dan is het mogelijkheid om jouw naam erop te laten drukken in een kleur naar keuze.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart |
| Artikelnummer: | NX30BHW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632417961 |
Vergelijkbare producten

Nokia X30 Telefoon Hoesje Geruit
Nokia X30 Telefoonhoesje met Pasjes Pauw
Back Cover Nokia X30 Pink Purple Paint
Nokia X30 Stevig Bumper Hoesje Grijs Baby Olifant

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































