Nokia X30 Flip Cover Waterval


Nokia X30 Flipcover magnetische lipje als sluiting Waterval
Op deze Nokia X30 Flip Cover zie je een kalme waterval en de achtergrond is gevuld met paarse bomen. Samen creÃĢert dit een prachtig en kleurrijk spektakel, iets wat je graag op je Nokia X30 hoesje ziet. Wanneer je hiernaar kijkt, word je direct kalm. Als jij je even boos of verdrietig voelt, hoef je alleen maar naar jouw boekhoesje te kijken om weer blij te worden. Ook jouw telefoon zal blij zijn met deze Flip Cover aangezien deze goede bescherming biedt. Als jij je telefoon per ongeluk laat vallen, is er niets aan de hand. Het hoesje zorgt ervoor dat de telefoon intact blijft. Zelfs als hij op het beeldscherm zou vallen, is er dankzij de magnetische sluiting, niets aan de hand.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | NX30BHW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632858016 |
Vergelijkbare producten
Nokia X30 Telefoonhoesje met Pasjes Flamingo



Nokia X30 Bookstyle Case BelgiÃĢ

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.




























