Nokia XR21 Hoesje Retro


Nokia XR21 Hoesje met pasjes en magnetisch lipje als sluiting Retro
Als je erg artistiek bent of dol bent op retro, dan is dit Hoesje wat voor jou. Op de bookcase zie je een duurzame bedrukking van vreemde vormen en verschillende felle kleuren. Het is een uniek hoesje en met de felle kleuren zul je zeker opvallen. Bovendien is dit hoesje ook erg duurzaam door de bedrukking met duurzame inkt. Door het gebruik van TPU en kunstleer, zal het Nokia XR21 hoesje lang meegaan en biedt het de beste bescherming voor jouw telefoon.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720995742540 |
Vergelijkbare producten
TPU bumper voor Nokia XR21 Dieren Emojis
Nokia XR21 TPU bumper Army Dark
Nokia XR21 TPU Siliconen Hoesje Marmer Beige

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































