OnePlus 10 Pro Bookcase Mozaïek


Aan design hoesjes met kunstvormen geen gebrek in onze uitgebreide collectie. Wat dacht je van dit design hoesje met Mozaïek . Dit is een kunstvorm waarbij een grote afbeelding wordt gemaakt uit een groot aantal kleine gekleurde steentjes (tesserae), die in een vloer of wand worden gemetseld. Deze gekleurde steentjes zie je terug op dit boekhoesje met design van mozaïek. Een boekhoesje is zo’n beetje de veiligste case die er bestaat. Een OnePlus 10 Pro Bookcase met print zorgt voor een volledige bescherming van je smartphone en wordt aan alle zijden bedrukt met mozaïek. Een deel van de foto’s staat ook op het lipje aan de buitenzijde. Verder is de houder aan de binnenzijde van TPU. De Grieken en Romeinen beheersten de kunst al. Op diverse plaatsen in Europa zijn mozaïeken teruggevonden die tot op de dag van vandaag goed bewaard zijn gebleven. Met een hoesje met mozaïek blijft jouw telefoon in tact. Je pasjes en briefgeld kun je in de vakjes aan de binnenzijde stoppen
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | ONP10PRO |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632713216 |
Vergelijkbare producten
Back Cover OnePlus 10 Pro Painting Grey
OnePlus 10 Pro Case Lovely Flowers
OnePlus 10 Pro Stand Case Blokken Kleurrijk
OnePlus 10 Pro Hoesje maken Panda

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































