OnePlus 10 Pro Smart Cover Bosje Bloemen


Dit Bosje Bloemen doet een mens en zijn smartphone goed. De oranje, paarse en roze bloemen op deze OnePlus 10 Pro Smart Cover geven jouw smartphone een zeer sierlijke uitstraling. Je wordt er ook meteen vrolijker van als je aan het appen, mailen of aan het bellen bent. Valt dan je telefoon op de grond, dan zal er dankzij de stand case met oranje, paarse en roze bloemen geen schade ontstaan. Onze stand cases met oranje, paarse en roze bloemen bieden de allerbeste bescherming en zijn heel praktisch, wat blijkt uit onder meer het vakje aan de binnenkant en de handige standaard waarmee je de smartphone rechtop op tafel neer kunt zetten. De oranje, paarse en roze bloemen passen goed op alle zijden van de case. Op deze stand case van leer en TPU (houder aan de binnenkant) is het ook mogelijk je eigen ontwerp te zetten. In no time maak je zelf een stand case met daarop fotoâs van jouw favoriete bloemen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Roze , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | OPL102022 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632708854 |
Vergelijkbare producten
OnePlus 10 Pro Standcase Belgische Vlag
OnePlus 10 Pro Leuk Hoesje Gorilla
OnePlus 10 Pro Hoesje maken Koeienvlekken
OnePlus 10 Pro Telefoonhoesje met Pasjes Koeienvlekken

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































