OnePlus 9 Flip Style Cover Macarons


Dit stand hoesje met macarons is een zeer opvallende bescherming voor jouw smartphone. Macarons zijn Franse koekjes: kleine, rond en luchtig. Ze zijn aan elkaar geplakt met een zachte vulling. Ze worden in veel verschillende smaken gemaakt, herkenbaar aan de verschillende kleuren zoals chocolade (donkerbruin), mokka (middenbruin), kersen (rood), pistache (groen), aardbei (roze), framboos (karmijn), citroen (geel) en kokos (roomwit). Deze kleuren kun je natuurlijk ook zien op dit fraaie design hoesje met macarons. Heb je altijd al een OnePlus 9 Flip Style Cover willen hebben met macarons? Grijp dan nu je kans. Deze case heeft zeer veel goede eigenschappen, zoals 1 opbergvakje en een magnetische sluiting aan de binnenkant. Dit design hoesje met macarons wordt aan alle zijden bedrukt. De houder aan de binnenkant van het hoesje is van TPU. De case heeft ook een handige standaard.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | OP9JB1Q |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632723178 |
Vergelijkbare producten

OnePlus 9 Bookcase Marmer Beige
OnePlus 9 Hoesje met Magneet Blokken

OnePlus 9 Hoesje maken Bird Standing

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.




























