OnePlus 9 Pro Stand Case Zwart Roze Vormen


OnePlus 9 Pro Print Stand Case Zwart Roze Vormen
Aan design Standcase OnePlus 9 Pro met mooie vormen en figuren geen gebrek in onze uitgebreide collectie. Wat dacht je van dit design stand case met Black Pink Shapes. Deze stand case met roze, zwarte en witte vlakken is zoân beetje de veiligste case die er bestaat. Een OnePlus 9 Pro Stand Case met print zorgt voor een volledige bescherming van je smartphone en wordt aan alle zijden bedrukt met roze, zwarte en witte vlakken. Wij adviseren om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken voor een langere levensduur van je telefoon.
- Met een hoesje met roze, zwarte en witte vlakken op alle zijden blijft jouw telefoon in tact.
- Verder is de houder aan de binnenzijde, waar ook ruimte is voor een pasje, van TPU-siliconen.
- De Stand Case OnePlus 9 Pro heeft een magneet aan de binnenkant.
Wil je dit hoesje nog iets extra's geven? Voeg dan gratis je naam of een quote toe!
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose , Zwart , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | OP9PW21 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215620061 |
Vergelijkbare producten
OnePlus 9 Pro Book Cover Klompen
OnePlus 9 Pro Telefoonhoesje met Pasjes Leeuw
OnePlus 9 Pro Telefoonhoesje met Pasjes Luipaard
Silicone Back Case OnePlus 9 Pro Boho Skull

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































