OnePlus Nord CE 2 Telefoon Hoesje Aztec


OnePlus Nord CE 2 Telefoonhoesje met ruimte voor drie pasjes Aztec
Ben jij een beetje artistiek aangelegd en wil je een uniek hoesje? Dan is dit hoesje wellicht wel wat voor jou. De print is daadwerkelijk adembenemend: allerlei verschillende kleuren en vormen. Bovendien is het volledige hoesje bedrukt met deze print, zelfs het lipje is bedrukt. Dit is gedaan met duurzame inkt, waardoor dit boekhoesje erg goed is voor het milieu. Ook is het een duurzaam OnePlus Nord CE 2 Telefoon Hoesje doordat hij erg sterk is en wel lang meegaat. Zo hoef je niet constant nieuwe telefoonhoesjes te kopen, deze gaat minimaal net zo lang mee als de telefoon. En je bent niet eens veel kwijt voor een hoesje wat zo lang meegaat, want voor een spotprijs heb je hem al in huis.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | CE2BCW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632130815 |
Vergelijkbare producten
Hoesje maken OnePlus Nord CE 2 5G Watercolor Light
OnePlus Nord CE 2 5G TPU Hoesje Leopard
OnePlus Nord CE 2 5G TPU Siliconen Hoesje Marble Pink - Origineel Cadeau Vriendin
OnePlus Nord CE 2 5G Bookcase Retro

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































