OnePlus Nord CE 5G Book Style Case Steigerhout


OnePlus Nord CE 5G Bookstyle Case met ruimte voor 3 pasjes Steigerhout
Een houten design is een stoere robuuste keuze voor een bookstyle case hoesje. Maar steigerhout is toch weer van een ander kaliber. Steigerhout heeft geleefd en het heeft karakter, vergelijkbaar met een oude spijkerbroek. Bovendien zijn houten telefoon hoesjes voor de OnePlus Nord CE 5G populair, maar echt hout leidt vaak tot hoge prijzen. Met deze Book Style Case heb je dat probleem niet. Voor een lage prijs heb je al een hoesje wat eruitziet als hout en jouw telefoon net zo goed beschermd als echt hout. TPU is geen hout, maar het is wel een materiaal dat jouw telefoon goed beschermt wanneer je hem per ongeluk laat vallen. Bovendien wordt door deze bookstyle case jouw telefoon aan alle kanten beschermd.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Geel , Bruin |
| Artikelnummer: | OPCEE5G |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632125866 |
Vergelijkbare producten
OnePlus Nord CE 5G Flip Cover Amsterdamse Grachten

OnePlus Nord CE 5G Hoesje Bears
OnePlus Nord CE 5G Marmeren Print Telefoonhoesje Beton Print
Bookcase OnePlus Nord CE 5G Pink Purple Paint

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































