OnePlus Nord N10 5G Book Wallet Case Green Wood


Jouw telefoon zal er heel erg van opknappen, van deze OnePlus Nord N10 5G Book Wallet Case met print van groen hout. Ziet jouw schutting er afgebladderd uit, dan bel je waarschijnlijk snel een schilder. Op deze stand case ziet het groene hout er echter fantastisch uit. De case met groen hout beschikt over een houder voor een pasje zoals een ov-kaart, rijbewijs of creditcard. Dit stand hoesje met print van groen hout heeft aan de binnenzijde een houder van tpu. Verder is er een handige magnetische sluiting aan de binnenzijde. Dit design hoesje is aan alle zijden bedrukt met groen hout. Heb jij een ander hoesje met een andere kleur hout op het oog? Bekijk dan onze collectie design hoesjes of ontwerp zelf je eigen hoesje met unieke beelden.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Groen |
| Artikelnummer: | OPN105G |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215631395 |
Vergelijkbare producten
OnePlus Nord N10 5G TPU Hoesje Krokodillenprint
OnePlus Nord N10 Hoesje Black Flowers
OnePlus Nord N10 5G Hippe Standcase Sports
OnePlus Nord N10 Book Style Case Donker Hout

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































