OnePlus Nord N10 Book Cover Fruits


OnePlus Nord N10 Bookcover ruimte voor 3 pasjes Fruits
Op dit hoesje zie je een design met allerlei verschillende soorten fruit: aardbeien, ananassen, appels, sinaasappels en citroenen. Zo goed als fruit is voor jou, zo goed is dit OnePlus Nord N10 hoesje voor jouw telefoon Ên het milieu. Deze Book Cover is namelijk gemaakt van sterke en flexibele materialen die niet alleen jouw telefoon veilig houden, maar ook ontzettend duurzaam zijn. Doordat dit hoesje jouw telefoon de juiste bescherming biedt, zul je ook langer kunnen genieten van jouw telefoon. Het is dus een erg duurzaam hoesje, wat we zeker nodig hebben in de huidige tijd.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Beige , Geel , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | OPA05G |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215029444 |
Vergelijkbare producten
OnePlus Nord N10 5G Hoesje Maken met Foto's
Telefoonhoesje Maken OnePlus Nord N10 5G met Foto's
Hoesje Ontwerpen OnePlus Nord N10 5G met Foto's
OnePlus Nord N10 5G Back Cover Hoesje Ontwerpen met Foto

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































