OPPO A17 Hoesje maken Leeuw


We hebben een grote verzameling katten op onze hoesjes staan, waarvan de leeuw na de tijger de grootste is. De Leeuw op het design hoesje ziet er door de indrukwekkende manen bijzonder krachtig uit. De kracht straalt ook af op deze OPPO A17 Hoesje maken, die jouw smartphone aan alle zijden perfect beschermt. De magnetische sluiting aan de binnenkant is bijzonder handig en nuttig. Rond het begin van de jaartelling had de leeuw een veel grotere verspreiding dan nu. De afgelopen 20 jaar is het aantal leeuwen met 30 tot 50% afgenomen. Zonde natuurlijk. Dit design hoesje met leeuw zal in elk geval nooit verloren gaan. De print op deze case is zeer duurzaam. Jouw smartphone past perfect in de houder van TPU aan de binnenzijde, waarin je ook een pasje kunt stoppen. Verder heeft de case een standaard.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Bruin , Zwart |
| Artikelnummer: | PA17STW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632138354 |
Vergelijkbare producten
OPPO A17 Magnet Case Avocado Singing

OPPO A17 Silicone Back Cover Punk Rock
OPPO A17 TPU Siliconen Hoesje Marmer Zwart - Origineel Cadeau Vader

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































