OPPO A17 Hoesje maken Zwarte Kat


warte katten zijn heel speciaal, vandaar we een exemplaar op een design hoesje hebben gezet. Een zwarte kat schijnt bijvoorbeeld veel beter te kunnen horen dan witte katten. Deze zwarte kat staat op zeer prominente wijze op een stand case. Een OPPO A17 Hoesje maken met zwarte kat beschermt jouw smartphone aan alle zijden en wordt ook volledig bedrukt. De stand case met zwarte kat ziet er geweldig uit en is voorzien van verschillende uitsparingen en een speciale standaard. Alle zijden van de case zijn bedrukt. Dit design hoesje is van TPU aan de binnenzijde en zeer flexibel. Verder heeft de case een houder voor een pasje.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | PA17STW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632704481 |
Vergelijkbare producten
Hoesje maken OPPO A17 Pink Purple Paint
OPPO A17 Telefoonhoesje met Pasjes Baby Luipaard
OPPO A17 Telefoonhoesje met Pasjes Paarden
OPPO A17 Anti Shock Bumper Case Punk Rock

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























