OPPO A52 | A72 TPU Hoesje Vrolijke Uilen


Deze OPPO A52 | A72 TPU Hoesje met Vrolijke Uilen is echt iets voor de nachtbrakers onder ons. De uil is zoals je weet bij uitstek een vogel die in de nachtelijke uren actief is. Ben jij ook iemand die s ânachts tot leven komt, dan is deze tpu case met uilen in felle kleuren echt iets voor jou. Als je tot in de late uurtjes op stap bent, komt het goed uit dat jouw smartphone zeer goed is beschermd met deze tpu case met uilen. De case met uilen heeft opstaande randen aan de voorzijde, waardoor het touchscreen de grond niet raakt als de smartphone uit je handen valt. Verder is het onbreekbare TPU zeer flexibel en schokabsorberend. Dit komt het design ten goede. De zijkanten van de TPU case met print van uilen worden niet bedrukt, maar de bovenzijde wel. De wat ruigere types hebben veel baat bij deze tpu case met uilen in felle kleuren.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Beige , Oranje , Groen |
| Artikelnummer: | OA52A72 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215887891 |
Vergelijkbare producten
OPPO A72 | OPPO A52 Book Style Case Wood Heart - Cadeau voor je Vriend
OPPO A52 | A72 Hoesje maken Slangenprint
OPPO A72 | OPPO A52 Telefoonhoesje met Pasjes Koe
OPPO A72 | OPPO A52 Bookstyle Case Portugal

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































