OPPO A54s | A16 | A16s Flip Style Cover Wijn


Voor de mooiste wijnen zou je tijdens je vakantie in Frankrijk, ItaliÃĢ, Spanje of Duitsland eens een paar producenten kunnen bezoeken. Voor de mooiste hoesjes met wijnen klop je aan bij B2C Telecom. Zoals deze mooie OPPO A54s | A16 | A16s Flip Style Cover. De stand case met Wijn design heeft een vakje aan de binnenkant en een standaard. Jouw telefoon past precies in de houder van TPU. Ben je een uitgesproken liefhebber van rode wijn, bijvoorbeeld omdat die goed combineert bij een lekker kaasje? Dan raden we je aan deze handige stand case met rode wijn te bestellen. De magneet aan de binnenzijde sluit deze case met wijn print perfect af. Jouw telefoon is dus aan alle kanten beschermd met dit wijn design hoesje. Alle kanten van het telefoonhoesje worden bedrukt met fotoâs van rode wijn.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Bruin |
| Artikelnummer: | OPA162021 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632731197 |
Vergelijkbare producten
Bookcase voor OPPO A54s | A16 | A16s Watercolor Paars
OPPO A54s | A16 | A16s Standcase Duitsland
OPPO A54s | A16 | A16s Smart Cover Palm Leaves
OPPO A54s | A16 | A16s Smart Cover White Flowers

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































