OPPO A73 5G Telefoonhoesje met Pasjes Koetjes


Een koe dient net zo goed verzorgd te worden als jouw smartphone. Waar je koeien eigenlijk vooral buiten moet laten grazen omwille van hun gezondheid, kun je het best je smartphone altijd in combinatie met een hoesje met je meedragen. Dit OPPO A73 5G Telefoonhoesje met Pasjes met koeien oogt zeer luxe en hip en is voorzien van verschillende opbergvakjes. Een boekhoesje met Koetjes beschermt jouw smartphone aan alle zijden en wordt ook volledig bedrukt. Ook het afsluitlipje aan de buitenkant krijgt een print van een koe. Jouw smartphone wordt zeer duurzaam met dit design hoesje. De binnenkant is van TPU, de buitenzijde van leer. De koeien print bedrukken we in ons eigen magazijn, met behulp van de meest geavanceerde technieken. Hierdoor blijven de kosten van jouw koeien case laag.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Wit |
| Artikelnummer: | A735GA |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215483925 |
Vergelijkbare producten

OPPO A73 5G Flip Cover Klompen
OPPO A73 5G Standcase Marmer Zwart - Origineel Cadeau Vader
OPPO A73 5G Telefoon Hoesje Geruit Rood

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























