OPPO A96 | OPPO A76 Siliconen Case Icecream

Een vrolijke OPPO A96 | OPPO A76 Siliconen Case met daarop verschillende ijsjes. Als je daar geen zomers gevoel meer van krijgt, weten wij het ook niet meer. De zomer en ijsjes zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Tijdens een bezoekje aan het strand mag een lekker ijsje bijvoorbeeld niet ontbreken. Een design hoesje met lekkere ijsjes print past daar natuurlijk ook ontzettend goed bij. Jouw telefoon is goed beschermd met een tpu case met Icecream design. De aankoop van deze case is een heerlijke investering, die zich gegarandeerd terugbetaalt. De bovenkant van dit hoesje wordt bedrukt met ijsjes, de zijkanten blijven doorzichtig. De case is gemaakt van schokabsorberend materiaal en past altijd in je broekzak. Onder alle weersomstandigheden zal deze TPU case perfect functioneren, ook in de zomer met een ijsje in je hand. Dit smaakvolle hoesje is zeer goedkoop te bestellen en wordt zeer snel bezorgd.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | PA75TC |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632714053 |
Vergelijkbare producten
Hoesje met Magneet voor OPPO A96 | A76 Voetbal
Smart Cover voor OPPO A96 | A76 Flowers Blue
TPU bumper voor OPPO A96 | OPPO A76 Voetbal
TPU Hoesje voor OPPO A96 | OPPO A76 Regenboog

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































