OPPO Find X5 Lite | Reno 7 5G Hoesje Spring Flowers


Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je OPPO Find X5 Lite | Reno 7 5G? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige Spring Flowers design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een Hoesje en heeft twee vakjes voor pasjes en een groter vakje voor briefgeld. Alle zijdes van het hoesje worden bedrukt, hoe uniek is dat? Het hoesje wordt afgesloten met een sluit lipje aan de voorkant. Ontwerp dan zelf een hoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose , Roze |
| Artikelnummer: | OFX5L2022 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632720931 |
Vergelijkbare producten
Hoesje OPPO Find X5 Lite | Reno 7 5G Painting Grey
OPPO Find X5 Lite | Reno7 5G Smart Cover Roses
OPPO Find X5 Lite | Reno 7 5G Flip Cover Kompas
OPPO Find X5 Lite | Reno 7 5G Hoesje Red Roses

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































