OPPO Reno5 Z | A94 5G Book Case Abstract Green Blue


Dit kleurrijke design hoesje is een zeer opvallende bescherming voor jouw smartphone. Mensen zien je van ver aankomen wandelen als je dit hoesje om je telefoon hebt zitten. De case beschikt over ongelooflijk veel kleuren: groen, blauw, paars, blauw, bruin en ga zo maar door. Ze hebben gemeenschappelijk dat ze allemaal zeer fel zijn en op een zeer kunstzinnige manier door elkaar zijn gebruikt. Jouw OPPO Reno5 Z | A94 5G krijgt zeker kleur als je dit hoesje koopt. Het ziet er zeer hip en trendy uit. Zeker een case waar met bewondering naar gekeken zal worden. Het design Abstract Green Blue staat op een boekhoesje. Dit Book Case beschermt jouw telefoon aan alle zijden en beschikt over verschillende opbergvakjes voor pasjes en briefgeld. De case sluit perfect af met het lipje aan de buitenkant. De houder aan de binnenzijde is van TPU. Alle zijden worden bedrukt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Groen , Blauw |
| Artikelnummer: | PA945GR |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632131348 |
Vergelijkbare producten
Hoesje OPPO Reno5 Z | A94 5G Watercolor Light
OPPO A94 5G | Reno5 Z TPU Siliconen Hoesje Marmer Beige
OPPO A94 5G | Reno5 Z Silicone-hoesje Pistol DTMP
OPPO Reno5 Z | A94 5G Telefoonhoesje met Pasjes Slangenprint

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































