OPPO Reno8 Pro Telefoonhoesje met Pasjes Leeuw


OPPO Reno8 Pro Telefoonhoesje met Pasjes en met magnetische sluitclip Leeuw
De leeuw wordt ook wel de koning van de dieren genoemd en met dit telefoonhoesje zal jij je ook een echte koning(in) voelen. Behalve dat het natuurlijk ontzettend stoer staat om een leeuw op jouw bookcase te hebben, beschermt dit design hoesje jouw OPPO Reno8 Pro ook ontzettend goed. De binnenkant is gemaakt van TPU, een materiaal wat jouw telefoon sowieso veilig zal houden. Daarnaast is dit design hoesje een bookcase, waardoor jouw telefoon aan alle zijdes beschermd zal zijn. Bovendien kun je in dit telefoonhoesje ook jouw pasjes beschermen. Er passen enkele pasjes én wat briefgeld in. Op deze wijze heb jij je belangrijke bezittingen altijd bij de hand en zitten ze veilig in jouw telefoonhoesje opgeborgen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Bruin , Zwart |
| Artikelnummer: | R8PBCW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632137180 |
Vergelijkbare producten
Telefoonhoesje met Pasjes voor OPPO Reno8 Pro Konijntjes
Stand Case voor OPPO Reno8 Pro Regenboog
Bumper Hoesje voor OPPO Reno8 Pro Wooden Cubes
Telefoonhoesje met Pasjes voor OPPO Reno8 Pro Vintage Pauwen

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































