OPPO Reno8 Stand Case Zwart Roze Vormen


OPPO Reno8 Print Stand Case Zwart Roze Vormen
Aan design Standcase OPPO Reno8 met mooie vormen en figuren geen gebrek in onze uitgebreide collectie. Wat dacht je van dit design stand case met Black Pink Shapes. Deze stand case met roze, zwarte en witte vlakken is zoân beetje de veiligste case die er bestaat. Een OPPO Reno8 Stand Case met print zorgt voor een volledige bescherming van je smartphone en wordt aan alle zijden bedrukt met roze, zwarte en witte vlakken. Wij adviseren om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken voor een langere levensduur van je telefoon.
- Met een hoesje met roze, zwarte en witte vlakken op alle zijden blijft jouw telefoon in tact.
- Verder is de houder aan de binnenzijde, waar ook ruimte is voor een pasje, van TPU-siliconen.
- De Stand Case OPPO Reno8 heeft een magneet aan de binnenkant.
Wil je dit hoesje nog iets extra's geven? Voeg dan gratis je naam of een quote toe!
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose , Zwart , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | OR8STHW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632119551 |
Vergelijkbare producten
OPPO Reno8 Stevig Bumper Hoesje Cactus Poo
OPPO Reno8 Stevig Bumper Hoesje Grijs Baby Olifant
OPPO Reno8 Standcase Oostenrijk

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























