Samsung Galaxy A04e Hoesje Nederland


Wil jij de Nederlandse vlag altijd en overal met je meedragen? Dat doe je door dit design hoesje met Nederlandse vlag te kopen. Er zijn diverse dagen waarbij je de vlag uithangt zoals: Koningsdag, Bevrijdingsdag, Dodenherdenking (halfstok) en bij verjaardagen van leden van het Koninklijke huis. Daarnaast natuurlijk ook bij de feestelijkheden voor mensen die slagen voor hun opleiding. Maar als je een Samsung Galaxy A04e Hoesje koopt met Nederlandse vlag, heb je het rood, wit en blauw altijd bij de hand. Dat is ook verstandig, want met een tpu case met vlag, die aan de bovenzijde wordt bedrukt, is jouw smartphone altijd goed beschermd. Stel nou dat jouw telefoon op de grond valt, dan zorgen de opstaande randen van de case ervoor dat het touchscreen in tact blijft. TPU is zeer flexibel, de zijkanten van het hoesje blijven doorzichtig.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rood , Wit , Blauw |
| Artikelnummer: | A04ETH |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632714329 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy A04e Hoesje Leaves
Samsung Galaxy A04e Case Anti-shock Tijger
Samsung Galaxy A04e Hoesje Lovely Flowers
Samsung Galaxy A04e Stevig Bumper Hoesje Floss

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































