Samsung Galaxy A13 (4G) Smart Cover Butterfly Roses


Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je Samsung Galaxy A13 (4G)? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige Butterfly Roses design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een Smart Cover en heeft een vakje aan de binnenkant voor een pasje. Het fijne aan dit hoesje is dat je het als standaard neer kunt zetten. Hierdoor geniet je nog meer als je een filmpje aan het kijken bent op je telefoon. Het hoesje wordt afgesloten door magneten aan de binnenkant. Ontwerp dan zelf een hoesje in ons ontwerpprogramma.
Â
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose , Roze |
| Artikelnummer: | SA132022 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632126283 |
Vergelijkbare producten
Case Anti-shock voor Samsung Galaxy A13 (4G) Vlinder
Samsung Galaxy A13 4G Siliconen Case Donut Roze
Hoesje maken voor Samsung Galaxy A13 (4G) Vintage Pauwen
Samsung Galaxy A13 4G TPU Hoesje Zebra

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.



































