Samsung Galaxy A13 (5G) | Samsung Galaxy A04s Standcase Portugal


Vroeger werden vlaggen gebruikt om een boodschap over te brengen of een ridderorde aan te duiden. Tegenwoordig worden vlaggen gebruikt voor verschillende doeleinden. Een vlag kan worden gebruikt om te verwijzen naar een land, stad of beweging. Het staat symbool voor de nationaliteit van de mens. In onze collectie hebben wij alle Europese vlaggen opgenomen. De vlag wordt gedrukt op een Standcase voor de Samsung Galaxy A13 (5G) | Samsung Galaxy A04s en heeft een vakje voor pasjes. Het fijne aan dit hoesje is dat je het horizontaal als standaard neer kunt zetten. Door de magneten aan de binnenkant wordt het hoesje afgesloten. Ook bieden wij de mogelijkheid om gratis je naam toe te voegen om het hoesje helemaal af te maken. Wil je meer vrijheid om het hoesje helemaal naar eigen wens te maken? Ga dan verder met ontwerpen in ons unieke ontwerpprogramma.Â
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rood , Groen |
| Artikelnummer: | SGA135G2022 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632124517 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy A13 (5G) | Samsung Galaxy A04s Book Cover Vrijheidsbeeld
TPU Hoesje voor Samsung Galaxy A13 | A04s Jungle
Samsung Galaxy A13 | A04s Siliconen Case Nut Jar
Samsung Galaxy A13 5G | A04s Case Anti-shock Paarden

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































