Samsung Galaxy A20s Hoesje met Magneet Dots


Een Samsung Galaxy A20s Hoesje met Magneet met verschillende kleuren stippen is een schitterende bescherming van jouw smartphone. De stand case met het design Dots in alle kleuren van de regenboog komt voor jou als geroepen. Maak je geen gebruik van dit zeer mooie hoesje, dan kan het met jouw smartphone een beetje beroerd aflopen. Dit mooie stand hoesje met verschillende kleuren stippen zorgt voor een volledige bescherming van je smartphone en wordt aan alle zijden bedrukt. Dankzij de speciale standaard kun je rustig achteroverleunend filmpjes bekijken terwijl je je handen vrij hebt. Verder is de houder aan de binnenzijde van TPU. Jouw telefoon is dus zeer goed opgeborgen en kan geen kant op. Met een hoesje met stippen in verschillende kleuren op alle zijden blijft jouw telefoon volledig in tact. Heb je liever een stand case met stippen in andere opvallende kleuren? Ontwerp dan zelf case met je eigen fotoâs en teksten!
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215486445 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy A20s TPU Hoesje Tijger
Samsung Galaxy A20s Siliconen Case Ananas
Book Wallet Case Samsung Galaxy A20s Boomschors Grijs
Samsung Galaxy A20s Siliconen Case Koffiebonen

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































