Samsung Galaxy A23 Siliconen Case Druiven


Druiven worden ook wel de âkoningin van het fruitâ genoemd. Dus komen ze uiteraard aan bod in ons assortiment design hoesjes. Een Samsung Galaxy A23 Siliconen Case met een tros blauwe druiven maakt je ontzettend trots. Juist omdat het zo goed past bij jouw smartphone. Doordat er veel verschillende soorten druiven bestaan - groene, rode en zelfs zwarte - is het aanbod ontzettend groot. Ons aanbod tpu cases met blauwe druiven is ook zeer groot, je zult niet snel achter het net vissen. Het tpu hoesje met druiven design heeft opstaande randen, waardoor het scherm de grond niet raakt als jouw telefoon uit je handen valt. Dit leuke tpu hoesje met tros blauwe druiven is zeer flexibel en heeft opstaande randen. Ben je op zoek naar hoesjes met ander fruit erop? Je komt aan je trekken als je ons assortiment design hoesjes bekijkt. Het tpu is zeer flexibel. De randen van dit hoesje blijven transparant en worden niet bedrukt met blauwe druiven.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Groen , Paars |
| Artikelnummer: | SGA23TC |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632820747 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy A23 Book Style Case Tree Trunk
Bloemen Hoesje voor Samsung Galaxy A23 Bloemen
Back Cover voor Samsung Galaxy A23 Watercolor Paars
Samsung Galaxy A23 Standcase Marmer Beige

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































