Samsung Galaxy A36 Hoesje Bosje Bloemen


Samsung Galaxy A36 Hoesje met ruimte voor 3 pasjes Bosje Bloemen
Bijna iedereen wordt wel blij van een bosje bloemen en dus worden we ook blij als er bloemen op ons boekhoesje staan afgebeeld. Dit boeket van roze, oranje en paarse bloemen is lekker opvallend maar geeft het Samsung Galaxy A36 Hoesje ook een sierlijke uitstraling. Zo wordt je direct vrolijk als je bezig bent met jouw smartphone, bijvoorbeeld tijdens het appen of bellen. Waar je ook vrolijk van zult worden is de goede bescherming die dit smartphone hoesje biedt. Het is een boekhoesje waardoor alle zijden van jouw telefoon worden beschermd. Als hij dan per ongeluk een keer op de grond valt, is er niets aan de hand. Door het magnetische sluitlipje blijft ook het beeldscherm beschermd als hij de grond raakt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Roze , Meerkleurig |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720995682129 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy A56 | A36 Hoesje maken Pauw
Samsung Galaxy A56 | A36 Book Wallet Case Wood Blue
Samsung Galaxy A56 | A36 Hoesje maken Uil
Samsung Galaxy A56 | A36 Hoesje maken Tijger

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























