Samsung Galaxy A41 Silicone Back Cover Liefde - Origineel Romantisch Cadeau

Mensen koesteren momenteel een enorme liefde voor hun smartphone. Ze tonen in veel gevallen zelfs meer genegenheid voor hun telefoon dan voor hun partner. Dag en nacht voelen we ons verbonden met onze smartphone. Vandaar dat je het apparaat ook goed moet beschermen. Een zeer goede manier om dat te doen is met een TPU case. We hebben op een Samsung Galaxy A41 Silicone Back Cover de Liefde afgebeeld. Hoe toepasselijk. Dit hoesje met print over liefde is gemaakt van zeer elastisch materiaal en heeft opstaande randen aan de voorzijde. Erg handig. Het scherm van jouw smartphone zal bij een val de grond niet raken. De zijden worden niet bedrukt met de liefdevolle print. Dit geldt wel voor de achterzijde. Dit hoesje met een fraai symbool van liefde past altijd in je broekzak.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rood |
| Artikelnummer: | A41TK |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215349191 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy A41 Bookcase Tiles Color
Samsung Galaxy A41 Flip Style Cover Watermelons
Samsung Galaxy A41 TPU Hoesje Vissen
Samsung Galaxy A41 Telefoon Hoesje Army Dark

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































