Samsung Galaxy A50 TPU Hoesje Slangenprint


Deze tpu case met zwarte en witte Slangenprint kunnen wij zeer exclusief noemen. Zeker als je er nog een bijzondere tekst van jezelf aan toevoegt, zoals je eigen naam in een sierletter. Jouw tpu case krijgt dan een persoonlijke uitstraling, net nog een beetje specialer dan dit hoesje met zwarte en witte slangenprint. Wat niets afdoet van de exclusiviteit van deze tpu case met zwarte en witte slangenprint. Ben jij toe aan een stoer en opvallend Samsung Galaxy A50 TPU Hoesje? Pak dan dit design met print van slangenhuid als basis. Het tpu hoesje is zeer flexibel en wordt alleen aan de bovenzijde bedrukt. De randen van dit flexibele hoesje blijven doorzichtig. Jij bent ervan verzekerd dat jouw smartphone tegen een stootje kan met dit tpu hoesje met zwarte en witte slangenprint.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Wit |
| Artikelnummer: | SGA50W |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091524521 |
Vergelijkbare producten

Samsung Galaxy A50 Hoesje Tulpen
Bookcase Samsung Galaxy A50 Tulips
Samsung Galaxy A50 Smart Cover Gouden Bloemen
Samsung Galaxy A50 Smart Cover Beige Flowers

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































