Samsung Galaxy A52 Hoesje met Magneet Blokken


Heb jij vroeger oneindig met Lego gespeeld en lijkt het je leuk om een design hoesje met Blokken print voor je smartphone te hebben? Dan is dit je kans. We bieden namelijk een heel mooi Samsung Galaxy A52 Hoesje met Magneet met Lego aan, tegen een regelrechte spotprijs. Terwijl je er echt heel veel voor terug krijgt, zoals een vakje aan de binnenzijde en een speciale standaard aan de buitenzijde. Filmpjes kijken wordt een belevenis met deze stand case. Lego heeft al twee keer de prijs speelgoed van de eeuw gewonnen. De naam Lego refereert inmiddels niet alleen aan de fabrikant zelf, maar is een soortnaam voor het speelgoed geworden. Dit geeft ook aan dat we niet twijfelen aan de populariteit van deze stand case met Lego Print. De magneet aan de binnenzijde en de houder van TPU aan de binnenkant maken dit telefoonhoesje echt helemaal af.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | A52DDST |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215095920 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy A52 Hoesje Palm Leaves
Samsung Galaxy A52 Hoesje maken Flamingo Palms
Samsung Galaxy A52 (5G/4G) Siliconen Case Nut Home
Samsung Galaxy A52 (5G/4G) Telefoonhoesje met Naam Cactus Poo

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.




































