Samsung Galaxy A53 Telefoonhoesje met Pasjes Bird


Wauw! Met dit opvallende en kleurrijke Samsung Galaxy A53 Telefoonhoesje met Pasjes met paarse pauw blijft jouw toestel in uitzonderlijke staat. De pauw fleurt dit boekhoesje enorm op. Het design hoesje met deze vogel in roze en paarse kleuren is een zeer goede bescherming voor je telefoon. Het spetterende boekhoesje met opvallende pauw beschermt jouw telefoon aan alle zijden en beschikt over verschillende opbergvakjes voor pasjes en briefgeld. De roze met paarse case sluit perfect af met het lipje aan de buitenkant. De houder aan de binnenzijde van het schitterende boekhoesje is van TPU. Dit is ook nog eens zeer flexibel materiaal. Het pu leer aan de buitenkant oogt zeer chique. Kijk voor andere dieren op een design hoesje binnen deze fraaie collectie. Ook kun je zelf een hoesje ontwerpen met je favoriete dier.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | SGA535GBC |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632124562 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy A53 Hoesje maken Uil
Samsung Galaxy A53 5G TPU Hoesje Stars
Samsung Galaxy A53 5G TPU bumper Geruit
Samsung Galaxy A53 Leuk Hoesje Cat Color

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























