Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro TPU bumper Zigzag Multi Color


Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige Zigzag Color design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een TPU bumper en is gemaakt van flexibel rubber. Het design wordt alleen aan de bovenkant van het hoesje bedrukt en de randen blijven transparant. Aan de zijkanten zijn uitsparingen gemaakt waardoor je met gemak alle knoppen en poorten kunt bedienen. Wij adviseren om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken voor een langere levensduur van je telefoon. Ontwerp dan zelf een hoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig , Paars , Geel |
| Artikelnummer: | J717TWQ |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 56 g |
| EAN: | 8720091600836 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro Siliconen hoesje met naam Heart Smile
Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro Telefoonhoesje met Naam Boho Dreams
Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro Telefoonhoesje met Naam Pig Mud
Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro TPU bumper Batik Oranje

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.



























