Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro TPU Case Butterfly Roses


Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige Butterfly Roses design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een TPU Case en is gemaakt van flexibel rubber. Het design wordt alleen aan de bovenkant van het hoesje bedrukt en de randen blijven transparant. Aan de zijkanten zijn uitsparingen gemaakt waardoor je met gemak alle knoppen en poorten kunt bedienen. Wij adviseren om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken voor een langere levensduur van je telefoon. Ontwerp dan zelf een hoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose , Roze |
| Artikelnummer: | J717TWQ |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 56 g |
| EAN: | 8720091550421 |
Vergelijkbare producten
Silicone Back Case Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro Skull Hair
Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro Silicone Back Cover Popart Princess
Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro Telefoonhoesje met Naam Baby Rhino
Hoesje maken Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro Letter Painting

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.



























