Samsung Galaxy M33 TPU Hoesje Krokodillenprint


De dikke huid van een krokodil is zeer gevoelig. Met deze Samsung Galaxy M33 TPU Hoesje met Krokodillenprint hoef je je geen zorgen te maken dat je smartphone schade oploopt. De krokodillenprint zetten we op een tpu case op het moment dat jij je bestelling plaatst. Hierdoor krijgt jouw telefoon een print van krokodillen van zeer hoge kwaliteit. We bedrukken jouw tpu case met de vlekken van de krokodil geheel zelf. Jouw telefoon is vooral aan de achterkant en zijkanten goed beschermd. De krokodillenprint komt op de bovenkant van het hoesje te staan, de randen blijven doorzichtig. Met hun zintuigen kunnen krokodillen hitte, kou, aanraking, waterstroming en chemische stoffen detecteren. Het materiaal van de hard case is zeer flexibel. Jouw hoesje met krokodillenprint beschermt zeer goed tegen invloeden van buitenaf.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Grijs |
| Artikelnummer: | M33TCT |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632132130 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy M33 Bumper Hoesje Wood Concrete
Samsung Galaxy M33 TPU Hoesje Hondjes
Samsung Galaxy M33 Bumper Hoesje White Wood
Samsung Galaxy M33 TPU Case Leaves Blue

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





























