Samsung Galaxy M52 Hoesje Cirkels en Vlinders


Samsung Galaxy M52 Hoesje met pasjes Cirkels en Vlinders
Met deze bookstyle case val jij sowieso op. De vlinders en mandala-achtige cirkels hebben verschillende heldere en opvallende kleuren. Het design op dit Samsung Galaxy M52 Hoesje heeft bovendien iets hippie-achtigs. De heldere kleuren en patronen worden op dit telefoonhoesje met behulp van onze geavanceerde printer gedrukt. Deze printer kan alle zijden van de bookstyle case bedrukken. Zelfs het magnetische lipje wordt bedrukt met het design van cirkels en vlinders. Dit wordt bovendien uitgevoerd met duurzame inkt, zodat het hele hoesje duurzaam is. Deze bookstyle case zal langer meegaan dan de meeste design hoesjes. Dit is goed voor het milieu en voor jouw portemonnee.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Groen , Roze , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | GM52BCW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632128645 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy M52 Telefoonhoesje met foto Bladmuziek
Samsung Galaxy M52 Hoesje met Magneet Waves Pink
Samsung Galaxy M52 Telefoonhoesje met Pasjes Pups
Samsung Galaxy M52 Marmeren Print Telefoonhoesje Marmer Beige

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































