Samsung Galaxy M52 Wallet Case met Pasjes Vuurwerk


Dit Samsung Galaxy M52 Wallet Case met Pasjes levert gegarandeerd Vuurwerk op. Kijk alleen al eens naar de print van siervuurwerk, in zeer veel verschillende kleuren. Als je dit hoesje ziet kun je bijna niet geloven dat sommige gemeenten in Nederland overwegen om vuurwerk te verbieden. Er gebeuren weliswaar ongelukken mee, maar zoiets schitterends als op dit boekhoesje met vuurwerk wil je toch gewoon niet missen. Bovendien beschermt dit hoesje jouw smartphone ook nog eens aan alle kanten. Alle zijden van dit hoesje worden bedrukt. De case heeft een lipje aan de buitenzijde voor het afsluiten van de telefoon en de houder aan de binnenzijde is van TPU. Onder alle omstandigheden zal deze case met verschillende opbergvakjes perfect functioneren, ook als je met nieuwjaar vuurwerk aan het afsteken bent. Zorg dan overigens wel dat je zelf ook voldoende afgeschermd bent van het vuurwerk.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | GM52BCW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632573490 |
Vergelijkbare producten
Back Cover Galaxy M52 Hoesje Maken met Foto
Backcover Samsung Galaxy M52 Telefoonhoesje Zwart/wit
Samsung Galaxy M52 Hoesje Wit met Pasjeshouder
Samsung Galaxy M52 Book Case Stars

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































