Samsung Galaxy S21 FE Hoesje Pink Flowers


Dit mooie Samsung Galaxy S21 FE Hoesje met Pink Flowers is een geweldige en duurzame bescherming voor jouw smartphone. De roze kleuren zijn zeer subtiel op het hoesje gezet en worden op alle zijden van de case bedrukt. Het printen doen we in eigen beheer, zodat de roze bloemen uitstekend tot zijn recht komen op het boekhoesje. Het smartphone hoesje met bloemen is een perfect cadeau voor jouw beste vriendin! Een boekhoesje met roze bloemen is perfect op maat gemaakt en heeft verschillende vakjes voor pasjes en briefgeld. Daarnaast is het lipje aan de buitenkant zeer veilig. De case sluit perfect af. De houder aan de binnenzijde is van tpu en is doorzichtig. Ook het lipje aan de buitenzijde wordt met roze bloemen bedrukt. Nergens tref je een hoesje met roze bloemen aan dat zo goed past bij jouw smartphone.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose , Beige |
| Artikelnummer: | S21FEBC |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632123954 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy S21 FE Hoesje maken Leopard
Hoesje voor Samsung Galaxy S21 FE Vintage Bird Flowers
Samsung Galaxy S21FE TPU Case Leaves
Hoesje maken Samsung Galaxy S21FE Watercolor Light

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































