Samsung Galaxy S22 TPU Hoesje Olifanten


Dit hoesje is zo sterk als een olifant. Dat is goed nieuws, want jouw telefoon heeft een zeer goede bescherming nodig. Dat krijg je met dit design hoesje met print van Olifanten. De Afrikaanse olifant, het allergrootste landdier ter wereld, heeft waarschijnlijk het meest te lijden gehad van stroperij om het ivoor. Deze dieren verdienen dus een goede bescherming, net als jouw smartphone. Met een Samsung Galaxy S22 TPU Hoesje met olifant erop krijg je dit zeker voor elkaar. De tpu case beschermt vooral de achterkant en zijkanten van je telefoon en is gemaakt van onbreekbaar materiaal. De sterke olifant komt zeer goed tot zijn recht op deze case, die zeer flexibel is. Alleen de bovenzijde van de case wordt bedrukt met olifanten, de zijkanten blijven transparant.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw , Oranje , Grijs |
| Artikelnummer: | SIITPC202 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632119643 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy S22 Bookstyle Case Groot-BrittanniÃĢ
Samsung Galaxy S22 Hoesje maken Leeuw
Samsung Galaxy S22 Telefoonhoesje met Pasjes Zebra
Samsung Galaxy S22 Leuk Hoesje Cow

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































