Samsung Galaxy S22 Ultra Standcase België


Dit design hoesje met Belgische kleuren van de vlag ziet er zeer fraai uit. De redenen om België te bezoeken zijn legio. Zo is Antwerpen een populaire stad om te winkelen, zijn Gent, Brussel en Brugge erg in trek als stedentripbestemming en kunnen natuur- en sportliefhebbers zich in grote delen van het land uitstekend vermaken. Wat België zo leuk maakt als bestemming is dat je direct het gevoel hebt in het buitenland te zijn, maar dat het toch heel vertrouwd aanvoelt. Ben jij liefhebber van dit gezellige land, dan zal dit design hoesje in Belgische kleuren je waarschijnlijk wel bevallen. Ze staan op een Samsung Galaxy S22 Ultra Standcase. Deze case beschermt jouw telefoon aan alle kanten en beschikt over een 1 opbergvakje en een speciale standaard. Het hoesje wordt afgesloten met een magneet aan de binnenzijde. De houder aan de binnenzijde is van TPU.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Geel , Rood |
| Artikelnummer: | SGSU2022 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632718389 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy S22 Ultra Telefoonhoesje Maken met Foto's
Fotohoesje Ontwerpen Samsung Galaxy S22 Ultra
Back Cover Hoesje Maken Galaxy S22 Ultra met Foto's
Fotohoesje Maken Galaxy S22 Ultra Anti-shock Back Cover

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























