Samsung Galaxy S22 Ultra Telefoonhoesje met Pasjes Vissen


Samsung Galaxy S22 Ultra Telefoonhoesje met ruimte voor 3 pasjes Vissen
Dit Samsung Galaxy S22 Ultra Telefoonhoesje met Pasjes is een ware eyecatcher. Alle zijden van het hoesje zijn bedrukt met een scala aan tropische vissen in allerlei heldere kleuren. Als je graag wilt opvallen, dan is dit kleurrijke hoesje echt iets voor jou. Maar buiten opvallend en vrolijk is dit boekhoesje ook erg handig. Je kunt namelijk twee ÃĄ drie pasjes en wat briefgeld kwijt in dit telefoonhoesje. Zo hoef je geen portemonnee meer mee te nemen als je een keertje uitgaat of gaat vissen. Op die manier verlies je minder snel je waardevolle bezittingen. Met dit hoesje kun je een hoop problemen en narigheid voorkomen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | SGUBC2022 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632120328 |
Vergelijkbare producten
Back Cover voor Samsung Galaxy S22 Ultra Watercolor Paars
Samsung Galaxy S22 Ultra Telefoonhoesje met Pasjes Olifanten
Hoesje Samsung Galaxy S22 Ultra Tulips
Samsung Galaxy S22 Ultra Telefoonhoesje met Pasjes Zwarte Kat

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































