Samsung Galaxy S23 Ultra Hoesje Flowers


Samsung Galaxy S23 Ultra Hoesje met ruimte voor pasjes Flowers
Dit hoesje met paars witte bloemen en groene bladeren maakt je vrolijk zodra je het ziet, het geheel zorgt voor een tropisch design. Met deze bookcase val je op en mensen zullen vrolijk worden van jouw Hoesje. Maar dit hoesje is behalve mooi ook nog eens heel handig, het is namelijk een telefoonhoesje met ruimte voor pasjes. Je kunt er twee ÃĄ drie pasjes en wat briefgeld in kwijt, het is maar net wat jij het handigst vindt. Het hoesje is gemaakt van TPU en kunstleer, wat aan alle zijdes en het lipje wordt bedrukt. Bovendien zal deze bookcase jouw Samsung Galaxy S23 Ultra goed beschermen. TPU is een stevig materiaal en aangezien een bookcase om alle zijdes van de telefoon heen zit, maakt het niet uit op welke manier hij valt, jouw telefoon zal vast en zeker intact blijven in dit hoesje.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose |
| Artikelnummer: | S23UBCW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632131829 |
Vergelijkbare producten
Hoesje voor Samsung Galaxy S23 Ultra Watercolor Paars
TPU Hoesje voor Samsung Galaxy S23 Ultra Paard
Samsung Galaxy S23 Ultra Stevig Telefoonhoesje Wood Blue
Telefoonhoesje met Pasjes voor Samsung Galaxy S23 Ultra Vintage Pauwen

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.


































