Samsung Galaxy S8 Book Cover Golden Gate Bridge

De Golden Gate Bridge is een technisch meesterwerk. Een van de langste en hoogste hangbruggen ter wereld is een schitterend staaltje van ingenieurskunst en een prachtig monument, dat met de rode kleur fel afsteekt tegen de omgeving. Dit monument komt op een fraaie manier tot uitdrukking op deze Samsung Galaxy S8 Book Cover. Het telefoonhoesje met design heeft 1 opbergvakje, waarin je een pasje of briefgeld kunt stoppen. Jouw telefoon past precies in de houder van TPU en de case wordt aan de binnenzijde magnetisch afgesloten. De Golden Gate Bridge is vanuit vele plekken in en rond San Francisco op een spectaculaire manier zichtbaar. Alle kanten van het telefoonhoesje worden bedrukt met fotoâs van dit monument. Jouw telefoon is aan alle kanten goed beschermd met dit design hoesje met Golden Bridge print.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | SGS8DD |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 156 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 66 g |
| EAN: | 8718894812624 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy S8 Telefoonhoesje met Pasjes Tijger
Samsung Galaxy S8 Telefoon Hoesje Army Light
Samsung Galaxy S8 Telefoonhoesje met Pasjes Leeuw
Samsung Galaxy S8 Book Style Case Donker Hout

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























