Samsung Galaxy Tab S7FE Back Cover Sea in Space


Ben je een beetje een artistiek type? Dan kan je wel eens enthousiast raken van dit tablethoesje. âSea in Spaceâ, zo noemt onze grafisch designer dit ontwerp. Dus mensen die van zon en zee kunnen genieten en tegelijkertijd van science fiction houden zullen deze case ongetwijfeld mooi vinden. Een beetje glitter en glamour zou je met een beetje fantasie ook nog wel kunnen ontdekken in dit design hoesje. Dit artistieke kunstwerkje is voor heel weinig geld te bestellen op onze website. Je krijgt er maximale bescherming van je Samsung Galaxy Tab S7FE voor terug. Het design staat op een Back Cover. Dit hoesje wordt alleen aan de bovenkant bedrukt en is zeer flexibel. De randen van het hoesje blijven transparant en worden niet bedrukt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Tablethoesjes |
| Kleur: | Paars , Wit , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | SMTS7FEPU |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Geschikt voor apparaat: | Tablet |
| Geschikt voor tabletmodel: | Samsung Galaxy Tab S7 FE, Samsung Galaxy Tab S7+, Samsung Galaxy Tab S8+ |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 23 mm |
| Verpakkingslengte: | 330 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 245 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 81 g |
| EAN: | 8720632722485 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy Tab S7 FE | S7+ | S8+ Tablet Cover Lovely Flowers
Hippe Hoes voor Samsung Galaxy Tab S7FE Voetbal
Back Case voor Samsung Galaxy Tab S7FE Konijntjes
Siliconen Hoesje voor Samsung Galaxy Tab S7FE Flowers Blue

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























