Samsung Galaxy Xcover 4 | Xcover 4s TPU Case Flowers

Dit Flowers design is een zegen voor de mens en zijn smartphone. De paarswitte bloemen en groene bladeren op deze Samsung Galaxy Xcover 4 | Xcover 4s TPU Case geven jouw smartphone een zeer sierlijke uitstraling. Je wordt er ook meteen vrolijker van als je aan het appen, mailen of aan het bellen bent. Valt dan je telefoon op de grond, dan zal er dankzij de tpu case met paarswitte bloemen en groene bladeren geen schade ontstaan. Helemaal niet als je er een screenprotector bij hebt gekocht. Onze tpu cases met paarswitte bloemen en groene bladeren zien er zeer prettig uit en zijn heel praktisch, getuige onder meer de opstaande randen en het flexibele materiaal. Alleen de achterkant van de tpu case wordt bedrukt met paarswitte bloemen en groene bladeren, de randen blijven transparant. Op deze tpu case kun je trouwens ook in no time zelf fotoâs van jouw favoriete bloemen zetten.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose |
| Artikelnummer: | XC4SG |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 12 g |
| EAN: | 8718894430538 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy Xcover 4s Stand Case Polygon Color
Samsung Galaxy Xcover 4 | Xcover 4s Bumper Hoesje Green Wood
Samsung Galaxy Xcover 4 | Xcover 4s TPU Case Leaves
Samsung Galaxy Xcover 4 | Xcover 4s Siliconen Back Cover Kompas

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.


































