Samsung Galaxy Xcover 4 | Xcover 4s TPU Hoesje Koeienvlekken

De vlekken op de huid van een koe hebben een camouflage functie. Met deze Samsung Galaxy Xcover 4 | Xcover 4s TPU Hoesje met Koeienvlekken hoef je je geen zorgen te maken dat je smartphone schade oploopt. De koeienvlekken zetten we op een tpu case op het moment dat jij je bestelling plaatst. Hierdoor krijgt jouw telefoon een print van koeienvlekken van zeer hoge kwaliteit. Ook omdat we het bedrukken van deze case geheel zelf doen. Jouw telefoon is vooral aan de achterkant en zijkanten goed beschermd. De print van koeienvlekken komt op de bovenkant van het hoesje te staan, de randen blijven doorzichtig. Roofdieren zijn niet geïnteresseerd in koeien dankzij de vlekken op hun huid. Deze beschermende werking heeft ook jouw hoesje met koeienprint.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Wit |
| Artikelnummer: | XC4SG |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 12 g |
| EAN: | 8718894416204 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy Xcover 4s Hoesje met Magneet Army Dark
Samsung Galaxy Xcover 4s Hoesje maken Zwarte Kat
Samsung Galaxy Xcover 4 | Xcover 4s TPU Case Flowers
Bookcase Samsung Galaxy Xcover 4s Pink Purple Paint

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.


































