Shockproof Case voor iPhone 14 Plus Galaxy


Het heelal bestaat o.a. uit planeten, sterren en licht. Met dit Galaxy design hoesje brengen wij het heelal een stukje dichterbij. Ben jij dus ook zo gefascineerd door het heelal dan is dit hoesje echt iets voor jouw iPhone 14 Plus. Dit design wordt geprint op een Shockproof Case. Het ligt prettig in de hand en is licht van gewicht. Ook fijn zijn de extra dikke hoeken en randen, waardoor je iPhone 14 Plus goed beschermd is. Alleen de achterkant van je telefoon wordt beschermd. Daarom adviseren wij om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken. Bestel vandaag nog dit mooie Galaxy design hoesje!
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor iPhone 14 Plus
- Gemaakt van goede kwaliteit TPU
- Extra dikke hoeken en randen
- Licht van gewicht
- Randen blijven transparant
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Paars |
| Artikelnummer: | IA1PO22 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Met koord: | Ja |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Bescherming tot 1 meter hoogte |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632713360 |
Vergelijkbare producten
Telefoonhoesje met Pasjes voor iPhone 14 Plus Vlinder
Apple iPhone 14 Plus Anti Shock Bumper Case Space
Apple iPhone 14 Plus Hoesje met Magneet Funky Retro
Apple iPhone 14 Plus Smart Cover Orchidee

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.


































